Розклад KPIcamp-2019

Перший день (3 червня)

На перший день ми запланували квест-знайомство з політехом: дізнайся про цікаві факти та отримай першу заліковку. Далі ми трошки похімічимо та відкриємо формулу успіху КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Також у цей день на тебе чекають легенди та лабораторії теплоенергетичного факультету і «таємний орден» студради ІПСА.

Знайомство з університетом

10:00 - 11:30

11:30-13:00

Майстер-класи (Хіміко-технологічний факультет)

Обід

13:00-14:00

14:00-16:00

Майстер-класи (Інститут прикладного та системного аналізу, Теплоенергетичний факультет)

Другий день (4 червня)

Протягом другого дня ви дізнаєтесь:

- що таке мехатроніка і як звичайний шприц стає двигуном;
- як перевіряють міцність конструкційних матеріалів і навіть кісток;
- як власноруч створити ефект Юткіна;
та візьмете участь у проведенні цікавих дослідів.

А ще на вас чекає захоплюючий майстер-клас з авіа-ракетобудування.
Власноруч зібрані літаки, які ви отримаєте в подарунок, запуск ракети та цікава екскурсія по авіаційному ангару, де можна відчути себе справжнім пілотом гелікоптера та літака.

Майстер-класи (Механіко-машинобудівний інститут, Приладобудівний факультет, Фізико-технічний інститут)

10:00 - 13:00

13:00-14:00

Обід

Майстер-класи (Інститут авіаційних технологій)

14:00-16:00

Третій день (5 червня)

На вас чекає неймовірна екскурсія до високовольтної лабораторії та можливість зробити селфі на фоні електроустановок напругою 1,5 мільйона вольт!!!
 
Ви дізнаєтесь про:
- Перспективи грозової енергетики, як нового способу одержання енергії.
- Виникнення електричної дуги в повітрі.
- Бездротову передачу енергії на відстань за допомогою котушки Тесла.
- Перспективи передачі електроенергії без дротів.
 
Після смачного обіду чекає екскурсія найзагадковішою бібліотекою Києва та економічна гра від ФММ.

Майстер-класи (Інженерно-хімічний факультет, Механіко-машинобудівний інститут)

10:00 - 13:00

13:00-14:00

Обід

Воркшоп від компанії "ЕПАМ Системз" на тему "Hard and soft skills, where to find them in University" (Володимир Янцов), Науково-технічна бібліотека ім. Денисенка

14:00-14:40

15:00-16:00

Майстер-класи (Факультет менеджменту та маркетингу), Науково-технічна бібліотека ім. Денисенка

Четвертий день (6 червня)

Майстер-класи (Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, Зварювальний факультет)

10:00 - 13:00

13:00-14:00

Обід

Майстер-класи (Інженерно-фізичний факультет)

14:00-16:00

П'ятий день (7 червня)

Майстер-класи (Радіотехнічний факультет, Факультет електроніки)

10:00 - 13:00

13:00-14:00

Обід

Майстер-класи (Виробничо-поліграфічний інститут, Факультет біотехнології і біотехніки)

14:00-16:00

Заключний день (8 червня)

Воркшоп від компанії "ЕПАМ Системз" на тему "How to become Software Engineer. Path from university to Junior Position" (Олексій Дишлевий), Науково-технічна бібліотека ім. Денисенка

12:00 - 12:40

12:40-13:30

Заключна зустріч - вручення сертифікатів та подарунків